Stoły rehabilitacyjne

  • STOŁY SKŁADANE
    Jeżeli jesteś masażystą, fizjoterapeutą, rehabilitantem i wykonujesz zabiegi poza gabinetem, to najlepszym rozwiązaniem będzie stół składany. Jego atutami są niska waga i możliwość łatwego transportu (odpowiednie uchwyty i kółka jezdne).
  • STOŁY REHABILITACYJNE z ręczną, elektryczną i hydrauliczną zmianą wysokości leżyska. Stoły te mogą być dwu lub trzysegmentowe. W zależności od typu unoszone korbą, siłownikiem elektrycznym lub hydraulicznym w zakresie od 550 do 950 mm. Zagłówek ustawiany w zakresie od -60 do +35 stopni. Wymiary leżyska 1950×680 mm.
  • STOŁY REHABILITACYJNE do ćwiczeń z dziećmi metodami neurorozwojowymi NDT(Voyt`a, Bobath`a). Konstrukcja lżejsza posiada napęd korbowy,elektryczny lub hydrauliczny. Masa 60 kg. Konstrukcja ciężka-stabilna z siłownikiem hydraulicznym lub elektrycznym do zmiany wysokości. Jednosegmentowe leżysko w zakresie regulacji 500-900 mm. Wymiary blatu 1950×800 lub 1200mm. Waga 92 kg. Istnieje opcja z podnoszonym zagłówkiem.
  • WIELOFUNKCUJNE STOŁY REHABILITACYJNE SRI lub SMII.
    SRI -pięciosegmentowy stół do terapii manualnej, dokonywania zablokowań. Może być również wykorzystany do masażu .Szerokość blatu 850mm.Wysokość stołu od 550 do 950 mm.
    Waga 98 kg.